Coaching samooceny z LockLuck

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni w życiu są przebojowi i osiągają pasmo sukcesów, podczas gdy inni mają wciąż pod górkę i muszą ciągle walczyć?

Czy wynika to z różnic w edukacji?
Z braku okazji?
Szczęścia?

A co, jeśli powiem Ci, że Twój sukces zależy w dużej mierze od zmiany myślenia o sobie i co za tym idzie, odkrycia swoich krytycznych myśli, a następnie ich przemiany na bardziej wspierające, pomagające zbudować większe zaufanie do siebie i swoich umiejętności?

Dlatego gorąco zachęcam Cię do skorzystania z coachingu i odbycia podróży w głąb siebie i doświadczenia wewnętrznej przemiany - przezwyciężenia samokrytyki i mentalnych blokad do pełnej samooakceptacji i działania!

Podczas tej wspólnej wędrówki zaprogramujemy Twój umysł na osiągnięcie ustalonego przez Ciebie celu i pomogę dokonać Ci transformacji Twojego umysłu. Wszak wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle!

Podejmij zatem wyzwanie i zacznij już dziś swoją umysłową metamorfozę!

Przed nami 7 ważnych spotkań, 
odpowiedzi na 30 pytań - to ponad 10 godzin coachingowych
oraz wykonanie 5 milowych kroków na drodze Twojej mentalnej przemiany!

SESJA 1 i 2 - Twoja mapa - określenie punktu A i B

Na pierwszym i drugim spotkaniu omówimy dokładnie Twój cel.
Opiszesz mi, gdzie jesteś w tej chwili, jak wygląda Twoja obecna sytuacja (punkt A), a następnie ustalisz, dokąd chcesz dojść i czego pragniesz (punkt B). 

Zidentyfikujesz swoje prawdziwe potrzeby oraz sprawdzimy Twoją motywację, po co chcesz osiągnąć ten właśnie cel. 

SESJA 3 - Jaki potwór mieszka w Twojej głowie?

Na trzecim spotkaniu odkryjemy Twoje wewnętrzne blokady i krytyczne myśli (przekonania). Poznamy bliżej Twojego wewnętrznego Potwora - Sabotażystę.

Sami często nie wiemy, jakie destrukcyjne przekonania siedzą w naszej głowie, bo są one nieuświadomione i nie potrafimy do nich dotrzeć. Niestety one skutecznie powstrzymują nas przed działaniem. Dopóki nie wyciągniemy na światło dzienne, nie możemy ich zmienić. Tutaj pomocne są wyjątkowe karty LockLuck z grafiką, które oddziałują na Twój wzrok, słuch, ruch i dotyk.

Pomogę Ci je odkryć oraz zmienić na bardziej pozytywne. Na takie przekonania, które będą Cię wspierać i dodawać sił zamiast osłabiać i sabotować Twoje działania.


„Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji –  powstrzymuje Cię brak pewności siebie”.

                                                                                 Brian Tracy


SESJA 4 i 5 - Przybądź super bohaterze!

Podczas czwartej i piątej sesji poszukamy Twoich mocnych stron i zasobów, odkryjesz na nowo swoje dotychczasowe osiągnięcia i wyniki (na pewno je masz, tylko może nie do końca zdajesz sobie z nich sprawę!). Gwarantuję Ci, że po tej sesji spojrzysz na siebie dużo łaskawszym okiem! 
WOW! Poczujesz wreszcie swoją wewnętrzną moc!
Pojawi się energia i motywacja! 
Pobudzisz swoją kreatywność!

SESJA 6 - Tylko na moich warunkach!

Podczas szóstej sesji ustalasz własne zasady, jak chcesz dalej żyć i układasz swój plan działania, który ma doprowadzić Cię do realizacji Twojego celu.

Dobrze wiesz, że bez planu i Twojego dalszego działania nic się nie zadzieje, więc to jedna z kluczowych sesji. Podczas całego procesu coachingowego motywuję Cię do działania, żebyś te kolejne kroki, które sobie zaplanujesz, wykonywał. Pomagam Ci budować nawyk doceniania siebie. Piszę sms-y, wysyłam e-maile z ćwiczeniami, mocno wspieram, bo wierzę w Ciebie i w to, że Ci się to uda!

SESJA 7 - Czy to naprawdę już koniec?

Na siódmym, ostatnim spotkaniu podsumujemy, co się zmieniło w ciągu tych kliku tygodni u Ciebie, jak oceniasz swoją wewnętrzną przemianę. Sprawdzamy także, jak Ci idzie realizacja planu, który ma doprowadzić Cię do Twojego upragnionego celu. To również czas na refleksję, co robić dalej, jak możesz codziennie  wzmacniać swoją siłę w życiu i podejmować nowe wyzwania.

Na pożegnanie otrzymasz ode mnie jeszcze niespodziankę, która będzie pomagać Ci wieść bardziej spełnione życie. Oczywiście możemy dalej ze sobą współpracować, jeśli tylko zechcesz. Jeśli jednak stwierdzisz, że to Ci na ten moment w zupełności wystarczy, to też będzie ok:)

Co zyskasz dzięki coachingowi samooceny z LockLuck?

Zmiana myślenia

w 5 tygodni kompletnie zmienisz postrzeganie siebie, zweryfikujesz opinie o sobie, pojawi się też większa samooakceptacja i szacunek.

Osiągnięcie celu

Wreszcie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, który Ci od dawna przeszkadzał i frustrował oraz nie dawał spokojnie żyć.

Poczucie siły i mocy

Uzyskasz większą wiarę w siebie i w swoje możliwości, Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości znacznie wzrośnie.

Samooakceptacja

Zyskasz większą samoświadomość i uważność na własne potrzeby, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą. Naprawdę polubisz siebie!

Ekscytacja i motywacja

Odkryjesz swoje wartości. Pojawi się też energia, ekscytacja i motywacja do działania, co sprawi że ruszysz z impetem do przodu!

Pobudzenie kreatywności

Twój strach przed zmianą lub inne obawy zmniejszą się, pojawi się poczucie spokoju
i harmonii, przestrzeń na kreatywność.
"Odkryj, co Cię hamuje, doceń siebie i zacznij osiągać to, czego pragniesz!"


Coaching samooceny z grą LockLuck jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • podnieść swoją samoocenę i wzmocnić poczucie własnej wartości,

 • zwiększyć swoją odporność na krytykę innych,

 • pozbyć się blokad i obaw, które do tej pory skutecznie hamują Cię przed działaniem,

 • być mniej samokrytycznym względem siebie,

 • mieć więcej odwagi w wyrażaniu siebie, swoich emocji i opinii, 

 • odnaleźć w swoim życiu sens i odzyskać motywację do działania,

 • ruszyć pełną parą do przodu i dalej wieść pogodne
  i bardziej satysfakcjonujące życie.


Celem coachingu z grą LockLuck nie jest poprowadzenie Cię ku oświeceniu, wiecznemu szczęściu czy bogactwu. Jednakże pomoże Ci on czerpać coraz więcej radości z każdego dnia. Wspólnie pokonamy drogę i przejdziemy od samokrytyki i mentalnych blokad do pełnej samooakceptacji i działania! 

Coaching metodą LockLuck jest prosty i praktyczny. Mam nadzieję, że przyniesie Ci wiele przyjemności i i inspirujących odkryć na temat samego siebie:)


Zapewniam Cię, że:

 • Nauczysz się, w jaki sposób wspierać siebie samego i wyciszyć ten głos, który Cię blokuje. Co ciekawe, wcale nie będziemy go ignorować, ani z nim walczyć. Po prostu z nim porozmawiamy i przemienimy jego destrukcyjną, negatywną energię w kreatywną i konstruktywną,
 • Będziemy pracować nad samooceną, poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w jednym procesie coachingowym, dzięki czemu zyskasz większą śmiałość, odtąd będziesz wyrażał się odtąd jasno i zwięźle. Odszukamy i wzmocnimy także głos Twego sprzymierzeńca!
 • Dzięki zastosowaniu techniki głębokich sieci neuronowych do stworzenia kart z grafiką, szybciej wydobędziesz i przeformułujesz ograniczające Cię przekonania,
 • Gra LockLuck jest autorska i innowatorska – zawiera w sobie liczne teorie psychologiczne i metody coachingowe, to wynik 9 lat doświadczeń i poszukiwań skutecznej metody do pracy z wewnętrznymi blokadami, i to działa!
 • Zaskakująca szybkość i natychmiastowe efekty – wystarczy zaledwie 5 spotkań, aby móc cieszyć się spokojem wewnętrznym i większą wiarą w siebie,
 • Trwała zmiana – zbudujesz poczucie tożsamości poprzez pozytywną zmianę swojego stosunku do siebie i innych, przy uszanowaniu swoich wartości i zasad,
 • Coaching z grą LockLuck to gwarancja świetnej zabawy – to niepowtarzalne, pomysłowe i skuteczne narzędzie do wzmocnienia siebie i pracy nad „poskramianiem swojego wewnętrznego Sabotażysty”.

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Kaczorowska i jestem coachem. Swoje umiejętności zdobywałam w szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnej gry coachingowej LockLuck.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym, produktami oraz szkoleniami i eventami, m.in. byłam odpowiedzialna za organizację wystąpień i warsztatów Briana Tracy w Polsce. 

Dziś pomagam osobom w podwyższaniu ich samooceny i kreowaniu życia czy biznesu, o jakim marzą. Więcej o mnie...


Daniel Świeszczak

Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! Połączenie w grze coachingowej LockLuck sentencji i grafik pozwala bardziej się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie...

Jan Bartewicz

Justyna, bardzo dziękuję za "wspólnie" spędzone 5 tygodni, podczas których byłaś moim coachem. Słyszałem i czytałem o coachingu wcześniej, ale do zakończenia pierwszej sesji tak na prawdę nie wiedziałem, co to jest i jak to jest być "kołczowanym". Coaching pokazał mi blokady wewnętrzne, i jak sobie z nimi poradzić. Najlepsze w tym jest to, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania już są w mojej głowie, a przy Twojej pomocy jako coacha zacząłem je dostrzegać i zrozumiałem, jak je wykorzystać. Dzięki sesjom z Tobą, zdałem sobie sprawę, co mnie ogranicza i że nie jest trudno podjąć nowe wyzwania - wystarczy chcieć. I podjąłem aktywność, której się obawiałem i której rozpoczęcie odkładałem miesiącami:-)

Robert Wasik

Coaching z Justyną stanowił dla mnie odkrycie siebie samego na nowo. Początkowo z dystansem podchodziłem do metod zaglądania w „umysł” drugiego człowieka i teraz wiem, jak bardzo się wtedy myliłem. Zapewne, jak wiele osób, ograniczałem swoje decyzje przed ewentualnym lękiem, wyimaginowany konsekwencjami, a może i gdzieś niską samooceną. Pęd życia, wiele spraw nie pozwalały mi o tym pomyśleć, dlaczego tak się dzieje, dlaczego tak jest… jedyne co mi w głowie pozostawało, to żal że kolejną decyzję podąłem w skutek negatywnego impulsu. Dzięki sesjom z Justyną dzisiaj patrzę na siebie inaczej oraz na nowe wyzwania, które życie mi proponuje. Jest tak, jak zawsze chciałem, żeby było. Dzięki!

Monika Nowakowska

Wsparcie, które otrzymałam, pomogło mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej - lepszej - perspektywy, zatem jego moc jest nieoceniona. Naprawdę, nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów, moja akceptacja siebie wzrosła, nabrałam łagodności i równowagi wewnętrznej, z której nie łatwo mnie wyprowadzić, wzrosła moja odwaga i otwartość na ludzi:)...

Daniel Wellman

Po coachingu odczułem w pierwszej kolejności dużo większy spokój, wewnętrzne wyciszenie i ogólnie poprawę samopoczucia. Pojawiło się więcej przestrzeni w moim umyśle, nagle pojawiły się nowe pomysły, zacząłem być bardziej kreatywny i przestałem bać się rozpoczynać nowych projektów. Wzrosła też moja motywacja do działania...

Bożena Jamka-Czyż

Coaching poniekąd zmusił mnie do zatrzymania w tym codziennym biegu rodzinnym, zawodowym. Niektóre z pytań LockLuck brzmiały mi w głowie od lat, ale nie znalazłam sama na to czasu, aby głośno na nie odpowiedzieć. Ostatnie nasze sesje wzmocniły moją samoocenę i pewność siebie, a dziś rano nawet poczułam tak bez zastanawiania, że mam powód do docenienia siebie...


Jak mogę zamówić sesje coachingowe z grą coachingową LockLuck?

 • Zamówisz pakiet coachingowy z LockLuck - klikając w poniższy bordowy przycisk,
 • Cały proces coachingowy z LockLuck trwa 7 sesji, jeśli dotyczy pracy nad poprawą samooceny lub jakiegoś problemu, który z nią koreluje,
 • Jedna sesja trwa pomiędzy 1,5 -2,5 godziny,
 • Spotykamy się regularnie co 1-2 tygodnie,
 • Miejsce spotkań ustalamy wspólnie (osobiście w obrębie Warszawy czy u mnie w Józefowie) lub on-line (sesje przez Zoom lub Skype),
 • W trakcie coachingu skupiamy się na jednym celu, który aktualnie jest dla Ciebie priorytetowy,
 • Cały proces coachingowy powinien nam zająć maksymalnie
  ok. 7-10 tygodni

CENA ZA PAKIET COACHINGOWY
(7 spotkań on-line, ponad 10 godzin wspólnej pracy)

2499 zł brutto

+ WYJĄTKOWA NIESPODZIANKA -  na sam koniec otrzymasz ode mnie coś jeszcze...
Pozwól się mile zaskoczyć!

.