Coaching samooceny z LockLuck

Czy pomyślałeś sobie ostatnio, że życie umyka Ci między palcami?
Dopiero co zmieniłeś pracę, a czujesz, że znów zatoczyłeś koło i coś jest nie tak... 
Zauważyłeś, że masz problem z podjęciem jakiejś decyzji, a kiedyś było z tym zupełnie inaczej?
I nie wiesz, co się właściwie stało i co się z Tobą dzieje?
Brakuje Ci też dawnej energii i zaangażowania?

A co, jeśli powiem Ci, że jak zaczniesz szukać od środka, to tam znajdziesz na to odpowiedź. Wiem, że jak odkryjesz swoje prawdziwe potrzeby, które domagają się zaspokojenia oraz to, co jest w Twoim życiu najważniejsze, czyli Twoje wartości, to poczujesz JASNOŚĆ i upragnioną MOC. 

Zapytasz, co Ci da odkrycie swoich potrzeb i wartości?

Znajomość swoich potrzeb jest ważna, bo to one kształtują w głównej mierze sposób, w jaki żyjemy, wpływając na system wartości i jakość naszych relacji. Wartości zaś nadają sens życiu i są naszymi najsilniejszymi motywatorami. Jeśli umiesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, oznacza to, że żyjesz w zgodzie z samym sobą, cieszysz się wtedy wewnętrznym spokojem, jesteś spójny i wiarygodny. Nie masz też poczucia, że żyjesz nie swoim życiem, po prostu cieszysz się nim! Doceniasz każdą jego chwilę...

Dlatego gorąco zachęcam Cię do skorzystania z coachingu - odbycia podróży w głąb siebie i doświadczenia nowej perspektywy  - uświadomienia sobie, co tak naprawdę napędza Cię w życiu!

Podczas tej wspólnej wędrówki zidentyfikujesz swoje prawdziwe potrzeby (i nie są to pragnienia!). Pomogę odkryć Ci Twoje wartości i określić kroki, jakie możesz podjąć, aby zaspokoić swoje potrzeby. Bo tylko ich zaspokojenie i życie w zgodzie ze swoimi wartościami przyniesie Ci spełnienie i energię do działania.

Podejmij zatem wyzwanie i przybliż się choć trochę do stanu, w którym poczujesz się SPEŁNIONY I SZCZĘŚLIWY.

1 spotkanie - Struktura czasu Twojego życia

Na pierwszym spotkaniu przyjrzymy się dokładniej Twojemu życiu, a właściwie dotychczasowej strukturze Twojego czasu. 

CZAS bowiem jest pierwszym, zaraz po zdrowiu, naszym nieodnawialnym "zasobem". Nasze życie dzieje się wyłącznie "tu i teraz", dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda nasz work-life balans oraz czas dla siebie. 

Ciekawe, czy jesteś w stanie uczciwie powiedzieć, że to Ty znakomicie zarządzasz czasem, czy może on zarządza Tobą? Kto jest menedżerem Twojego życia?

2 spotkanie - Identyfikacja potrzeb

Zgodnie z obecnymi badaniami nad przywództwem, najbardziej skuteczni ludzie to ci, którzy rozumieją siebie, są świadomi wyzwań, jakie wymusza na nich dana sytuacja, a następnie tworzą strategie, aby sprostać tym potrzebom. 

Dlatego drugim spotkaniu postaram się o to, żebys mógł zidentyfikować swoje prawdziwe potrzeby. Poznasz 5 Twoich najważniejszych, niezaspokojonych potrzeb. Teraz wreszcie wszystko stanie się jasne!

Po zakończeniu tego spotkania zaczniesz dostrzegać, w jaki sposób Twoje naturalne (unikalne) potrzeby przyczyniają się do Twojego sukcesu i jak paradoksalnie ograniczają Cię. Uzyskasz też lepsze zrozumienie tego, co Cię kręci w  życiu, być może nawet swoją pasję:)


„Ludzie genialni są podziwiani, bogatym się zazdrości, potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można ufać”.

                                                                                 Alfred Adler


3 spotkanie - Odkrywanie wartości

Na trzecim spotkaniu odkryjemy Twoje wartości, czyli to, kim naprawdę jesteś. 

Wartości są najsilniejszym i najtańszym narzędziem motywacji pozafinansowej, stanowią też "generator energii" pozwalający człowiekowi doładować życiową baterię. Mają ogromną moc budowania sojuszy i "mostów" między ludźmi, którzy je podzielają. Wartości mają moc dawania poczucia wolności wewnętrznej. Co więcej, silną markę osobistą może budować wyłącznie człowiek świadomy swoich wartości, czyli tego, co nadaje sens jego życia. 

Mam nadzieję, że nie masz już żadnych wątpliwości, że warto poznać swoje wartości, być ich świadomym, bo to jedyna prawdziwa busola w naszym życiu, dająca nam gwarancję na bardziej szczęśliwe i spełnione życie.Kim jestem?

Nazywam się Justyna Kaczorowska i jestem coachem. Swoje umiejętności zdobywałam w rocznej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnej gry coachingowej LockLuck dedykowanej do pracy nad samooceną.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym i sprzedażą oraz organizacją szkoleń i eventów, m.in. takich jak wystąpienia motywacyjne Briana Tracy w Polsce. 

Dziś pomagam osobom w zmianie ich ograniczających przekonań, budowaniu pewności siebie, zwiększaniu poczucia własnej wartości czy kreowaniu życia lub biznesu, o jakim marzą. Więcej o mnie...


Monika Nowakowska

Wsparcie, które otrzymałam, pomogło mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej - lepszej - perspektywy, zatem jego moc jest nieoceniona. Naprawdę, nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów, moja akceptacja siebie wzrosła, nabrałam łagodności i równowagi wewnętrznej, z której nie łatwo mnie wyprowadzić, wzrosła moja odwaga i otwartość na ludzi:)...

Daniel Wellman

Po coachingu odczułem w pierwszej kolejności dużo większy spokój, wewnętrzne wyciszenie i ogólnie poprawę samopoczucia. Pojawiło się więcej przestrzeni w moim umyśle, nagle pojawiły się nowe pomysły, zacząłem być bardziej kreatywny i przestałem bać się rozpoczynać nowych projektów. Wzrosła też moja motywacja do działania...

Daniel Świeszczak

Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! 


Jak mogę zamówić coaching odkrywania potrzeb i wartości?

COACHING ODKRYWANIA POTRZEB I WARTOŚCI
  • Zamówisz pakiet coachingowy na odkrywanie potrzeb i wartości - klikając w poniższy bordowy przycisk,
  • Ten proces coachingowy trwa 3 sesje, może być kontynuowany dalej, jeśli tylko tego zechcesz, 
  • Jedna sesja trwa pomiędzy 1 - 1,5 godziny,
  • Spotykamy się regularnie co 1-2 tygodnie,
  • Miejsce spotkań ustalamy wspólnie (osobiście w obrębie Warszawy czy u mnie w Józefowie) lub on-line (sesje przez Zoom lub Skype),
  • Cały proces coachingowy powinien nam zająć ok. 3 - 6 tygodni

CENA ZA PAKIET COACHINGOWY 
(3 SESJE x 60 minut)

749 ZŁ 

.