„Aby osiągnąć coś, czego nie osiągnąłeś jeszcze nigdy, musisz stać się kimś, kim jeszcze nigdy nie byłeś”.

                                                                                 Brian Tracy


Coaching samooceny z LockLuck

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni w życiu osiągają pasmo sukcesów podczas gdy inni muszą ciągle walczyć?
Czy wynika to z różnic w edukacji?
Z braku okazji?
Szczęścia?

A co, jeśli powiem Ci, że Twój sukces zależy w dużej mierze od zmiany Twojego myślenia - innego postrzegania siebie oraz otaczającej Cię rzeczywistości, od zmiany Twojego podejścia do dylematów i co za tym idzie, szerszego spojrzenia na sytuację, w jakiej się znajdujesz, jak z lotu ptaka? Z zupełnie nowej perspektywy...

Zapraszam Cię do coachingowej podróży w głąb siebie - do lepszego poznania siebie, do weryfikacji powstrzymujących Cię przed działaniem przekonań, do bliższego przyjrzenia się różnym rozwiązaniom i dokonania najlepszego dla siebie wyboru.

Wspólnie zaprogramujemy Twój umysł na osiągnięcie ustalonego celu i pomogę Ci znaleźć opcje i rozwiązania, których od dłuższego czasu sam poszukujesz i byś ruszył z impetem do przodu! 

Nie zwlekaj i zamów dziś biznesowy pakiet coachingowy!


Czy zauważyłeś, że masz trudności z podejmowaniem decyzji?

Podejmowanie decyzji - od tego, jaki obejrzeć film, po poważne wybory zawodowe - to dla ciebie katorga? Zastanawiasz się godzinami, a i tak nie umiesz dojść ze sobą do ładu? Zazdrościsz ludziom, którzy wiedzą, czego chcą i nie żałują wcześniej podjętej decyzji. Chciałbyś podejmować decyzje lekko i swobodnie?

Przechodząc proces coachingowy ze mną, lepiej poznasz siebie, swoje obawy, wartości i potrzeby. Wówczas problem ze zbyt długim podejmowaniem decyzji powinien zaniknąć, bo mając większą świadomość siebie, swoich wartości i prawdziwych potrzeb, będziesz po prostu wiedzieć, co jest dla Ciebie na ten moment najlepsze.

A może wpadłeś w sidła prokrastynacji, czyli odkładania na później obowiązków?

Ciągle odkładasz na "jutro", a potem skupiasz się na robieniu rzeczy niepotrzebnych, bezsensownych i tak mija kolejny tydzień? Bardzo chcesz coś zrobić, tylko... nie umiesz się zmusić?

A może jakieś zadanie Cię przerasta, albo Cię w ogóle nie interesuje - to coś w stylu mega trudne albo mega nudne, więc uznajesz, że lepiej w ogóle nie zaczynać...I nie masz pojęcia, jak przerwać to błędne koło?

Podczas coachingu "dokopiemy się" do źródła Twojego chorobliwego odkładania wszystkiego na później i weźmiemy "byka za rogi". Zmniejszą się Twoje obawy związane z działaniem, poczujesz ulgę i spokój, nabierzesz wiatru w żagle oraz zaczniesz wreszcie działać i realizować zadania na czas!

Czy doświadczyłeś kiedyś sytuacji, w której udzieliłeś komuś feedbacku, a ten zamiast zmotywować przyniósł odwrotny efekt?

Chciałbyś prawidłowo udzielać informacji zwrotnej, która motywuje Twoich pracowników do lepszej pracy? A może zauważyłeś, że Twoje rozmowy z pracownikami budzą w nich raczej niechęć i opór przed stosowaniem Twoich wytycznych? Do tego borykasz się z problemem ciągłej rotacji w Twoim dziale lub firmie?

Jak zapewne wiesz, udzielanie informacji zwrotnej wymaga wiele wyczucia. Podczas coachingu możemy nad tym popracować, żebyś udzielał jej w sposób umiejętny, rozważny i asertywny. Bo tylko konstruktywna krytyka przekazana w odpowiedni sposób pozwala uczyć się na własnych błędach, na bieżąco korygować działania, wyciągać wnioski na przyszłość oraz może zachęcić do efektywniejszej pracy.

Zdobądź coachingową umiejętność udzielania informacji zwrotnej, która pomoże Ci wzmocnić Twój wizerunek jako profesjonalnego szefa i zachęci Twoich ludzi do zmiany na lepsze!

Czy czułeś, że dla zwiększenia swoich efektów musisz bardziej wyróżnić się na tle innych osób i mieć większy autorytet?

Chcesz być zawsze o krok przed innymi? Chcesz innych pociągać za sobą i ich inspirować? Czujesz, że przyniesie Ci to efekty, o których marzysz?

Możliwe, że już teraz zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest budowanie swojego dobrego wizerunku. Jeśli zdecydujesz się na coaching ze mną - pomogę Ci zbudować mocną markę osobistą i wypracować taki plan działania, który pozwoli Ci zaoferować swoim pracownikom lub Klientom dodatkową wartość i zdobyć ich uznanie.

Czy odniosłeś kiedykolwiek wrażenie, że przygniata Cię konieczność utrzymywania sprzedaży na tak samo wysokim poziomie?

Chciałbyś cieszyć się większym zrównoważeniem pomiędzy pracą a życiem prywatnym? A może zaczęło Ci szwankować ostatnio zdrowie i coraz bardziej widzisz konieczność zrobienia "stop-klatki" i zadbania bardziej o siebie? Czujesz, że lecisz na ostatnich oparach sił i musisz zmienić swoje podejście do pracy, bo w dłuższej perspektywie to się źle dla Ciebie skończy?

Jesteś w dobrym miejscu ! Po coachingu uświadomisz sobie nie tylko, jak możesz działać sprawniej i wydajniej, jednocześnie czerpiąc ze swojej pracy przyjemność, ale odkryć także swoje wewnętrzne przekonania, które "każą" Ci tak ciężko pracować. Wspólnie popracujemy nad Twoim zarządzaniem czasem tak, żebyś znalazł w nim czas tylko dla siebie, swojej rodziny oraz czas na odpoczynek i regenerację sił. Żebyś zadbał o największe potrzeby i skupił się nad tym, co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze!


Kim jestem?

Nazywam się Justyna Kaczorowska i jestem coachem. Swoje umiejętności zdobywałam w szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnej gry coachingowej LockLuck.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym, produktami oraz usługami - szkoleniami i eventami, m.in. byłam odpowiedzialna za organizacji wystąpień i warsztatów Briana Tracy w Polsce.

Dziś wspieram osoby w podwyższaniu ich samooceny, zwiększaniu pewności siebie i kreowaniu życia czy biznesu, o jakim marzą. Więcej o mnie...

Zobacz, co możesz zyskać dzięki biznesowemu coachingowi?

Mentalna rewolucja

dzięki coachingowi spojrzysz na siebie z nowej perspektywy, pokonasz własne mentalne ograniczenia, hamujące Twój rozwój.

Optymalne rozwiązanie

Wreszcie poukładasz swoje myśli i znajdziesz rozwiązanie dylematu, który być może od dawna Ci przeszkadzał i nie dawał spokojnie żyć.

Większa wewnętrzna moc

Uzyskasz większe poczucie spełnienia i sensu życia, Twoja samoocena, pewność siebie i poczucie własnej wartości także wzrośnie.

Szacunek do siebie

Zyskasz większą uważność na własne potrzeby, zaczniesz cieszyć się większym szacunkiem i wspierać swoje działania, zamiast je sabotować.

Ekscytacja i motywacja

Po coachingu zaczniesz doprowadzać sprawy do końca, pojawi się energia i chęć do działania, wreszcie ruszysz z miejsca z impetem do przodu!

Spokój i kreatywność

Wypracujesz zdrowe nawyki i zredukujesz stres, Twoje obawy znacznie się zmniejszą, pojawi się poczucie spokoju i ładu, kreatywność.
Zobacz, co inni mówią o coachingu ze mną

Daniel Świeszczak

Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! Połączenie w grze coachingowej LockLuck sentencji i grafik pozwala bardziej się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie...

Jan Bartewicz

Justyna, bardzo dziękuję za "wspólnie" spędzone 5 tygodni, podczas których byłaś moim coachem. Słyszałem i czytałem o coachingu wcześniej, ale do zakończenia pierwszej sesji tak na prawdę nie wiedziałem, co to jest i jak to jest być "kołczowanym". Coaching pokazał mi blokady wewnętrzne, i jak sobie z nimi poradzić. Najlepsze w tym jest to, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania już są w mojej głowie, a przy Twojej pomocy jako coacha zacząłem je dostrzegać i zrozumiałem, jak je wykorzystać. Dzięki sesjom z Tobą, zdałem sobie sprawę, co mnie ogranicza i że nie jest trudno podjąć nowe wyzwania - wystarczy chcieć. I podjąłem aktywność, której się obawiałem i której rozpoczęcie odkładałem miesiącami:-)

Robert Wasik

Coaching z Justyną stanowił dla mnie odkrycie siebie samego na nowo. Początkowo z dystansem podchodziłem do metod zaglądania w „umysł” drugiego człowieka i teraz wiem, jak bardzo się wtedy myliłem. Zapewne, jak wiele osób, ograniczałem swoje decyzje przed ewentualnym lękiem, wyimaginowany konsekwencjami, a może i gdzieś niską samooceną. Pęd życia, wiele spraw nie pozwalały mi o tym pomyśleć, dlaczego tak się dzieje, dlaczego tak jest… jedyne co mi w głowie pozostawało, to żal że kolejną decyzję podąłem w skutek negatywnego impulsu. Dzięki sesjom z Justyną dzisiaj patrzę na siebie inaczej oraz na nowe wyzwania, które życie mi proponuje. Jest tak, jak zawsze chciałem, żeby było. Dzięki!


Wspólnie pokonamy 5 milowych kroków na drodze 
Twojej mentalnej przemiany. 

Coaching biznesowy jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • podejmować decyzje łatwiej i bez wysiłku,
 • przestać bać się zmian i zacząć osiągać swoje upragnione cele,
 • realizować zadania i projekty na czas, 
 • pozbyć się obaw i wątpliwości, które powstrzymują Cię przed dokonaniem zmian na lepsze,
 • uporządkować chaos w głowie, zyskać jasność i ład oraz znaleźć rozwiązanie swojego problemu,
 • zacząć wykorzystywać szanse zawodowe, nawet w przypadku dużego ryzyka,
 • swobodniej wyrażać swoje zdanie, nawet w trudnych sytuacjach (konstruktywny feedback czy odmowa),
 • mniej przejmować się opiniami innych,
 • podjąć odkładaną miesiącami aktywność lub wiele aktywności,
 • spojrzeć na swoje życie z dystansu, wyciszyć się i znaleźć w sobie przestrzeń oraz siłę do podjęcia nowych zawodowych wyzwań,
 • odzyskać motywację do działania i ruszyć pełną parą do przodu...


Odkryj, co Cię powstrzymuje i zacznij osiągać to, czego pragniesz!


Jak mogę zamówić biznesowy pakiet coachingowy?

 • Zamówisz biznesowy pakiet coachingowy, klikając na samym dole, w bordowy przycisk,
 • Proces coachingowy składa się z 5 sesji, 
 • Jedna sesja trwa z reguły 1,5 godziny,
 • Spotykamy się co 1-2 tygodnie (to zależy w dużej mierze od Twoich potrzeb),
 • Miejsce spotkań ustalamy wspólnie (w obrębie Warszawy
  czy u mnie w Józefowie),
 • Możliwe są również sesje przez Zoom lub Skype,
 • W trakcie coachingu skupiamy się na jednym celu, który aktualnie jest dla Ciebie priorytetowy,
 • Cały proces coachingowy powinien nam zająć maksymalnie
  ok. 5-8 tygodni

CENA ZA BIZNESOWY PAKIET COACHINGOWY

 2500 zł netto + 23% VAT

+ WYJĄTKOWY BONUS - 6 spotkanie extra - odkrycie Twoich wartości! 


PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Bank Millenium
nr konta 11 1160 2202 0000 0002 6084 7768

Odbiorca: Justyna i Marcin Kaczorowski
W tytule przelewu podaj proszę imię, nazwisko oraz 
Twój adres e-mail lub wyślij mi e-mailem potwierdzenie realizacji przelewu.